ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń

pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.02): niehandlowa

English Українська

Nowe sklepy w Atrium Copernicus

Data dodania: 6 grudnia 2022

 

Szanowni Klienci,

 

Już niedługo w galerii Atrium Copernicus, otworzą się 3 nowe sklepy – Pitbull, Lovisa oraz Tezenis!

 

  • Pitbull od 1989 roku tworzy kolekcje odzieży dla sportowców i do codziennego użytku. Marka została zbudowana na wartościach: użyteczność, trwałość, wysoka jakość materiałów. Konstruktorzy i projektanci nieustannie pracują nad funkcjonalnością oraz komfortem noszenia ubrań. W ofercie marki znajdziemy m. in. kurtki, bluzy, t-shirty, spodnie dresowe, czapki, akcesoria, profesjonalne legginsy, rashguardy czy spodenki treningowe.

Sklep Pitbull będzie znajdował się obok lokali Smyk, Stradivarius.

 

  • Lovisa kieruje się pasją do perfekcyjnych akcesorium. Na całym świecie czerpie inspirację z wybiegów i aktualnego stylu ulicznego, aby zapewnić najnowsze trendy w akcesoriach modowych. Lovisa to pierwszy przystanek dla modnej kobiety, która zaopatruje się w modne akcesoria.

Lovisa otworzy się w sąsiedztwie Douglasa oraz Duki.

 

  • TEZENIS jest to najmłodsza marka włoskiej grupy Calzedonia, która wyróżnia się młodzieńczym asortymentem i innowacyjnym podejściem. Śledzi trendy i podąża za duchem czasu. Tezenis to połączenie komfortu i stylu, a zmieniające się kolekcje tworzone są w nawiązaniu do szybkiego tempa obecnych czasów. Marka stale się rozwija, oferując szeroką gamę bielizny, piżam i odzieży homewear dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Tezenis zlokalizwoany będzie obok Guess i Sizeer.