ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.02): niehandlowa

English Українська

RoboFerie w Galerii Copernicus – kreatywne zimowe ferie w Toruniu!

Data dodania: 23 stycznia 2023

 

Stanowiska z klockami LEGO, strefa robotyki, programowania Minecraft oraz druku 3D, a także interaktywna ścianka Knoocker – to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników RoboFerii w Galerii Copernicus. Impreza odbędzie się od 6 do 11 lutego (poniedziałek – sobota).

 

Galeria Copernicus kolejny raz stawia na nowe technologie i kreatywne spędzanie wolnego czasu. Dlatego też w drugi tydzień ferii zimowych dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy moc atrakcji związanych z robotyką oraz wirtualną rzeczywistością.

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy strefę robotyki, gdzie będziecie mogli samodzielnie zbudować i zaprogramować robota, skorzystać z zimowej strefy konstrukcyjnej z klockami LEGO, poznać tajniki druku 3D, jak również wziąć udział w rywalizacji przy multimedialnej ściance Knoocker!

 

Ale zaraz, zaraz… to jeszcze nie koniec! Przez sześć dni będziecie mogli skorzystać z zimowej strefy VR, a dla nieco starszych przygotowaliśmy wehikuł czasu – komputery stacjonarne z absolutnie kultową grą Deluxe SkiJump! Kto pamięta grę „w Małysza”, ten na pewno chętnie odwiedzi naszą strefę retrogier.

 

Nasza zimowa strefa będzie stała przed Wami otworem od poniedziałku, 6 lutego, aż do soboty – 11 lutego. Codziennie czekamy na Was od godziny 12:00 do 18:00!

 

Podczas akcji nie zabraknie mini rywalizacji z nagrodami! Śledźcie zatem nasze media społecznościowe i informujcie o tym koleżanki, kolegów z klasy, szkoły i podwórka, rodziców, dziadków i wszystkich, których chcecie! Do zobaczenia!

 

HARMONOGRAM ATRAKCJI – ROBOFERIE W GALERII COPERNICUS [6-11 LUTEGO 2023]

Od poniedziałku do soboty – codziennie:

  • strefa ROBOTYKI,
  • strefa VR,
  • strefa RETROGIER z kultową grą Deluxe SkiJump,
  • interaktywna ścianka KNOOCKER.

 

Poniedziałek oraz sobota – ZIMOWA STREFA KONSTRUKCYJNA

 

Wtorek oraz środa – PROGRAMOWANIE MINECRAFT

 

Czwartek oraz piątek – STREFA DRUKU 3D.

 

>>>Kliknij i sprawdź<<<