ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.02): niehandlowa

English Українська

Wiosłowanie dla WOŚP

Data dodania: 16 stycznia 2023

 

W sobotę, 28 stycznia zapraszamy do udziału w akcji „Wiosłowanie dla WOŚP” oraz wspólnego bicia rekordu w wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich! Czekamy na Was na Placu Rotundy w godz. 10:00 – 18:00!

Będzie to 13 edycja akcji, a do zaciętej rywalizacji przystąpią klienci 11. centrów handlowych z: Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Krakowa, Lublina, Poznania, Szczecina, Warszawy (2 galerie),  Wrocławia oraz klienci naszego toruńskiego Centrum.

Pojedynek polega na zmobilizowaniu jak największej ilości osób, z których każda pokona dystans 500 metrów na ergometrze wioślarskim.

Celem akcji każdego roku jest zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, (w tym roku, podczas 31 finału, zbierane są środki na walkę z sepsą w polskich szpitalach) promocja wodnych dyscyplin sportowych i polskich Mistrzów sportu.

O godz. 11:00 zapraszamy na ,,Sztafetę Osobistości Torunia” – czyli kibicowania drużynom złożonym ze znanych i lubianych toruńskich osobistości. Nie zabraknie sportowców, polityków, aktorów.

Torunianie od kilku lat wiodą prym w wspólnym wiosłowaniu w szczytnym celu. W ubiegłym roku 316 osób pokonało łączny dystans 158 km. Pomóżcie nam także w tym roku pobić kolejny rekord! Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek.

Gramy Razem!